Comchip Technology SMAJ36A-HF
رقم الجزء
SMAJ36A-HF
المصنع
Comchip Technology
الطرد
DO-214AC, SMA
ورقة البيانات
阿拉伯语SMAJ36A-HF.pdf
الوصف
TVS DIODE 36VWM 58.1VC DO214AC
Product details
1. How to order SMAJ36A-HF on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the SMAJ36A-HF price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SMAJ36A-HF?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SMAJ36A-HF.
7.How to contact us to get technical supports, such as SMAJ36A-HF pin diagram, SMAJ36A-HF datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Package/Case DO-214AC, SMA DO-214AC, SMA DO-214AC, SMA DO-214AC, SMA DO-214AC, SMA
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series - - - - -
BidirectionalChannels - - - - -
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 36V 36V 36V 36V 36V
Voltage-Breakdown(Min) 40V 40V 40V 40V 40V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 58.1V 58.1V 58.1V 58.1V 58.1V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 6.9A 6.9A 6.9A 6.9A 6.9A
Power-PeakPulse 400W 400W 400W 400W 400W