Taiwan Semiconductor Corporation SMB10J22CA
رقم الجزء
SMB10J22CA
المصنع
Taiwan Semiconductor Corporation
الفئة:
TVS - ダイオード
الطرد
DO-214AA, SMB
ورقة البيانات
阿拉伯语SMB10J22CA.pdf
الوصف
TVS DIODE 22VWM 35.5VC DO214AA
Product details
1. How to order SMB10J22CA on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the SMB10J22CA price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SMB10J22CA?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SMB10J22CA.
7.How to contact us to get technical supports, such as SMB10J22CA pin diagram, SMB10J22CA datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
الصورة SMB10J11CA R5G SMB10J12A R5G SMB10J33A R5G SMB10J22CA R5G SMB10J33CA R5G
Package/Case DO-214AA, SMB DO-214AA, SMB DO-214AA, SMB DO-214AA, SMB DO-214AA, SMB
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series SMB10J SMB10J SMB10J SMB10J SMB10J
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Zener Zener Zener Zener Zener
UnidirectionalChannels - - - - -
BidirectionalChannels 1 1 1 1 1
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 22V 22V 22V 22V 22V
Voltage-Breakdown(Min) 24.4V 24.4V 24.4V 24.4V 24.4V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 35.5V 35.5V 35.5V 35.5V 35.5V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 28.2A 28.2A 28.2A 28.2A 28.2A
Power-PeakPulse 1000W (1kW) 1000W (1kW) 1000W (1kW) 1000W (1kW) 1000W (1kW)