Vishay General Semiconductor - Diodes Division SMB10J33A-E3/5B
رقم الجزء
SMB10J33A-E3/5B
المصنع
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
الفئة:
TVS - ダイオード
الطرد
DO-214AA, SMB
ورقة البيانات
阿拉伯语SMB10J33A-E3/5B.pdf
الوصف
TVS DIODE 33VWM 53.3VC DO214AA
Product details
1. How to order SMB10J33A-E3/5B on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the SMB10J33A-E3/5B price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SMB10J33A-E3/5B?
Package/Case DO-214AA, SMB DO-214AA, SMB DO-214AA, SMB DO-214AA, SMB DO-214AA, SMB
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series TransZorb® TransZorb® TransZorb® TransZorb® TransZorb®
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Zener Zener Zener Zener Zener
UnidirectionalChannels 1 1 1 1 1
BidirectionalChannels - - - - -
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 33V 33V 33V 33V 33V
Voltage-Breakdown(Min) 36.7V 36.7V 36.7V 36.7V 36.7V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 53.3V 53.3V 53.3V 53.3V 53.3V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 18.8A 18.8A 18.8A 18.8A 18.8A
Power-PeakPulse 1000W (1kW) 1000W (1kW) 1000W (1kW) 1000W (1kW) 1000W (1kW)