Vishay General Semiconductor - Diodes Division SMB10J36A-E3/52
رقم الجزء
SMB10J36A-E3/52
المصنع
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
ورقة البيانات
阿拉伯语SMB10J36A-E3/52.pdf
الوصف
TVS DIODE 36VWM 58.1VC DO214AA
Product details
1. How to order SMB10J36A-E3/52 on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the SMB10J36A-E3/52 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SMB10J36A-E3/52?
Package/Case DO-214AA, SMB DO-214AA, SMB DO-214AA, SMB DO-214AA, SMB DO-214AA, SMB
Series TransZorb® TransZorb® TransZorb® TransZorb® TransZorb®
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Zener Zener Zener Zener Zener
UnidirectionalChannels 1 1 1 1 1
BidirectionalChannels - - - - -
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 36V 36V 36V 36V 36V
Voltage-Breakdown(Min) 40V 40V 40V 40V 40V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 58.1V 58.1V 58.1V 58.1V 58.1V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 17.2A 17.2A 17.2A 17.2A 17.2A
Power-PeakPulse 1000W (1kW) 1000W (1kW) 1000W (1kW) 1000W (1kW) 1000W (1kW)