Diodes Incorporated SMBJ90A-13-F
رقم الجزء
SMBJ90A-13-F
المصنع
Diodes Incorporated
ورقة البيانات
阿拉伯语SMBJ90A-13-F.pdf
الوصف
TVS DIODE 90VWM 146VC SMB
Product details
1. How to order SMBJ90A-13-F on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the SMBJ90A-13-F price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SMBJ90A-13-F?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SMBJ90A-13-F.
Package/Case DO-214AA, SMB DO-214AA, SMB DO-214AA, SMB DO-214AA, SMB DO-214AA, SMB
Series SMBJ SMBJ SMBJ SMBJ SMBJ
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Zener Zener Zener Zener Zener
UnidirectionalChannels 1 1 1 1 1
BidirectionalChannels - - - - -
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 90V 90V 90V 90V 90V
Voltage-Breakdown(Min) 100V 100V 100V 100V 100V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 146V 146V 146V 146V 146V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 4.1A 4.1A 4.1A 4.1A 4.1A
Power-PeakPulse 600W 600W 600W 600W 600W