SMCJ22CA-HF.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SMCJ22CA-HF.
| الصورة |
| Package/Case | DO-214AB, SMC | DO-214AB, SMC | DO-214AB, SMC | DO-214AB, SMC | DO-214AB, SMC |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Type | Zener | Zener | Zener | Zener | Zener |
| UnidirectionalChannels | - | - | - | - | - |
| BidirectionalChannels | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Voltage-ReverseStandoff(Typ) | 22V | 22V | 22V | 22V | 22V |
| Voltage-Breakdown(Min) | 24.4V | 24.4V | 24.4V | 24.4V | 24.4V |
| Voltage-Clamping(Max)@Ipp | 35.5V | 35.5V | 35.5V | 35.5V | 35.5V |
| Current-PeakPulse(10/1000µs) | 42.3A | 42.3A | 42.3A | 42.3A | 42.3A |
| Power-PeakPulse | 1500W (1.5kW) | 1500W (1.5kW) | 1500W (1.5kW) | 1500W (1.5kW) | 1500W (1.5kW) |