SMCJ33CA V7G.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SMCJ33CA V7G.
| الصورة |
| Package/Case | DO-214AB, SMC | DO-214AB, SMC | DO-214AB, SMC | DO-214AB, SMC | DO-214AB, SMC |
| Series | SMCJ | SMCJ | SMCJ | SMCJ | SMCJ |
| Voltage-ReverseStandoff(Typ) | 33V | 33V | 33V | 33V | 33V |
| Voltage-Breakdown(Min) | 36.7V | 36.7V | 36.7V | 36.7V | 36.7V |
| Voltage-Clamping(Max)@Ipp | 53.3V | 53.3V | 53.3V | 53.3V | 53.3V |
| Current-PeakPulse(10/1000µs) | 29A | 29A | 29A | 29A | 29A |
| Power-PeakPulse | 1500W (1.5kW) | 1500W (1.5kW) | 1500W (1.5kW) | 1500W (1.5kW) | 1500W (1.5kW) |