Texas Instruments SN75LP1185DWR
رقم الجزء
SN75LP1185DWR
المصنع
Texas Instruments
الفئة:
インターフェース - ドライバ、レシーバ、トランシーバ
الطرد
20-SOIC (0.295, 7.50mm Width)
ورقة البيانات
阿拉伯语SN75LP1185DWR.pdf
الوصف
IC TRANSCEIVER FULL 3/5 20SOIC
Product details
1. How to order SN75LP1185DWR on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the SN75LP1185DWR price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SN75LP1185DWR?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SN75LP1185DWR.
المصنع Texas Instruments Texas Instruments Texas Instruments Texas Instruments Texas Instruments
Package/Case 20-SOIC (0.295, 7.50mm Width) 20-SOIC (0.295, 7.50mm Width) 20-SOIC (0.295, 7.50mm Width) 20-SOIC (0.295, 7.50mm Width) 20-SOIC (0.295, 7.50mm Width)
Series - - - - -
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Transceiver Transceiver Transceiver Transceiver Transceiver
Protocol RS232 RS232 RS232 RS232 RS232
NumberofDrivers/Receivers 3/5 3/5 3/5 3/5 3/5
Duplex Full Full Full Full Full
ReceiverHysteresis 1 V 1 V 1 V 1 V 1 V
DataRate - - - - -
Voltage-Supply 4.75V ~ 5.25V 4.75V ~ 5.25V 4.75V ~ 5.25V 4.75V ~ 5.25V 4.75V ~ 5.25V
OperatingTemperature 0°C ~ 70°C 0°C ~ 70°C 0°C ~ 70°C 0°C ~ 70°C 0°C ~ 70°C