Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. SPH3012H3R3MT
رقم الجزء
SPH3012H3R3MT
المصنع
Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd.
الفئة:
固定インダクタ
الطرد
Nonstandard
ورقة البيانات
阿拉伯语SPH3012H3R3MT.pdf
الوصف
FIXED IND 3.3UH 1.4A 134MOHM SMD
Product details
1. How to order SPH3012H3R3MT on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the SPH3012H3R3MT price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SPH3012H3R3MT?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SPH3012H3R3MT.
Package/Case Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series SPH SPH SPH SPH SPH
ProductStatus Active Active Active Active Active
Material-Core Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite
Inductance 3.3 µH 3.3 µH 3.3 µH 3.3 µH 3.3 µH
Tolerance ±20% ±20% ±20% ±20% ±20%
CurrentRating(Amps) 1.4 A 1.4 A 1.4 A 1.4 A 1.4 A
Current-Saturation(Isat) 1.23A 1.23A 1.23A 1.23A 1.23A
Shielding Shielded Shielded Shielded Shielded Shielded
DCResistance(DCR) 134mOhm Max 134mOhm Max 134mOhm Max 134mOhm Max 134mOhm Max
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant - - - - -
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 1 MHz 1 MHz 1 MHz 1 MHz 1 MHz