Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. SPH4012H120MT
رقم الجزء
SPH4012H120MT
المصنع
Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd.
الفئة:
固定インダクタ
الطرد
Nonstandard
ورقة البيانات
阿拉伯语SPH4012H120MT.pdf
الوصف
FIXED IND 12UH 900MA 312MOHM SMD
Product details
1. How to order SPH4012H120MT on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the SPH4012H120MT price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SPH4012H120MT?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SPH4012H120MT.
Package/Case Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series SPH SPH SPH SPH SPH
ProductStatus Active Active Active Active Active
Material-Core Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite
Inductance 12 µH 12 µH 12 µH 12 µH 12 µH
Tolerance ±20% ±20% ±20% ±20% ±20%
CurrentRating(Amps) 900 mA 900 mA 900 mA 900 mA 900 mA
Current-Saturation(Isat) 850mA 850mA 850mA 850mA 850mA
Shielding Shielded Shielded Shielded Shielded Shielded
DCResistance(DCR) 312mOhm Max 312mOhm Max 312mOhm Max 312mOhm Max 312mOhm Max
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant - - - - -
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz