Bourns Inc. SRN4018TA-330M
رقم الجزء
SRN4018TA-330M
المصنع
Bourns Inc.
الفئة:
固定インダクタ
الطرد
Nonstandard
ورقة البيانات
阿拉伯语SRN4018TA-330M.pdf
الوصف
FIXED IND 33UH 650MA 405MOHM SMD
Product details
1. How to order SRN4018TA-330M on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the SRN4018TA-330M price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SRN4018TA-330M?
المصنع Bourns Inc. Bourns Inc. Bourns Inc. Bourns Inc. Bourns Inc.
Package/Case Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard
Series SRN4018TA SRN4018TA SRN4018TA SRN4018TA SRN4018TA
ProductStatus Active Active Active Active Active
Material-Core Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite
Inductance 33 µH 33 µH 33 µH 33 µH 33 µH
Tolerance ±20% ±20% ±20% ±20% ±20%
CurrentRating(Amps) 650 mA 650 mA 650 mA 650 mA 650 mA
Current-Saturation(Isat) 700mA 700mA 700mA 700mA 700mA
Shielding Semi-Shielded Semi-Shielded Semi-Shielded Semi-Shielded Semi-Shielded
DCResistance(DCR) 405mOhm 405mOhm 405mOhm 405mOhm 405mOhm
Q@Freq 10 @ 100kHz 10 @ 100kHz 10 @ 100kHz 10 @ 100kHz 10 @ 100kHz
Frequency-SelfResonant 20MHz 20MHz 20MHz 20MHz 20MHz
Ratings AEC-Q200 AEC-Q200 AEC-Q200 AEC-Q200 AEC-Q200
OperatingTemperature -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz