Bourns Inc. SRR1280A-8R2Y
رقم الجزء
SRR1280A-8R2Y
المصنع
Bourns Inc.
الفئة:
固定インダクタ
الطرد
Nonstandard
ورقة البيانات
阿拉伯语SRR1280A-8R2Y.pdf
الوصف
FIXED IND 8.2UH 6.2A 20.5MOHM SM
Product details
1. How to order SRR1280A-8R2Y on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the SRR1280A-8R2Y price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SRR1280A-8R2Y?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SRR1280A-8R2Y.
المصنع Bourns Inc. Bourns Inc. Bourns Inc. Bourns Inc. Bourns Inc.
Package/Case Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard
Series SRR1280A SRR1280A SRR1280A SRR1280A SRR1280A
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type - - - - -
Material-Core Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite
Inductance 8.2 µH 8.2 µH 8.2 µH 8.2 µH 8.2 µH
Tolerance ±30% ±30% ±30% ±30% ±30%
CurrentRating(Amps) 6.2 A 6.2 A 6.2 A 6.2 A 6.2 A
Current-Saturation(Isat) 6.8A 6.8A 6.8A 6.8A 6.8A
Shielding Shielded Shielded Shielded Shielded Shielded
DCResistance(DCR) 20.5mOhm Max 20.5mOhm Max 20.5mOhm Max 20.5mOhm Max 20.5mOhm Max
Q@Freq 22 @ 100kHz 22 @ 100kHz 22 @ 100kHz 22 @ 100kHz 22 @ 100kHz
Frequency-SelfResonant 20MHz 20MHz 20MHz 20MHz 20MHz
Ratings AEC-Q200 AEC-Q200 AEC-Q200 AEC-Q200 AEC-Q200
OperatingTemperature -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz