Bourns Inc. SRR7032-330M
رقم الجزء
SRR7032-330M
ورقة البيانات
阿拉伯语SRR7032-330M.pdf
الوصف
FIXED IND 33UH 760MA 200MOHM SMD
Product details
1. How to order SRR7032-330M on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the SRR7032-330M price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SRR7032-330M?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SRR7032-330M.
المصنع Bourns Inc. Bourns Inc. Bourns Inc. Bourns Inc. Bourns Inc.
Package/Case Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard
Series SRR7032 SRR7032 SRR7032 SRR7032 SRR7032
ProductStatus Active Active Active Active Active
Material-Core Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite
Inductance 33 µH 33 µH 33 µH 33 µH 33 µH
Tolerance ±20% ±20% ±20% ±20% ±20%
CurrentRating(Amps) 760 mA 760 mA 760 mA 760 mA 760 mA
Current-Saturation(Isat) 860mA 860mA 860mA 860mA 860mA
Shielding Shielded Shielded Shielded Shielded Shielded
DCResistance(DCR) 200mOhm Max 200mOhm Max 200mOhm Max 200mOhm Max 200mOhm Max
Q@Freq 23 @ 2.52MHz 23 @ 2.52MHz 23 @ 2.52MHz 23 @ 2.52MHz 23 @ 2.52MHz
Frequency-SelfResonant 20MHz 20MHz 20MHz 20MHz 20MHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz