Lumex Opto/Components Inc. SSL-LX15YC-RP-TR
رقم الجزء
SSL-LX15YC-RP-TR
المصنع
Lumex Opto/Components Inc.
الفئة:
LED 表示 - ディスクリート
الطرد
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
ورقة البيانات
阿拉伯语SSL-LX15YC-RP-TR.pdf
الوصف
LED YELLOW CLEAR SOT23-3 SMD
Product details
1. How to order SSL-LX15YC-RP-TR on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the SSL-LX15YC-RP-TR price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SSL-LX15YC-RP-TR?
Series - - - - -
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
Color Yellow Yellow Yellow Yellow Yellow
Configuration Standard Standard Standard Standard Standard
LensColor Colorless Colorless Colorless Colorless Colorless
LensTransparency Clear Clear Clear Clear Clear
MillicandelaRating 10mcd 10mcd 10mcd 10mcd 10mcd
LensSize 3.00mm x 1.50mm 3.00mm x 1.50mm 3.00mm x 1.50mm 3.00mm x 1.50mm 3.00mm x 1.50mm
Voltage-Forward(Vf)(Typ) 2.1V 2.1V 2.1V 2.1V 2.1V
Current-Test 20mA 20mA 20mA 20mA 20mA
ViewingAngle 140° 140° 140° 140° 140°
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Wavelength-Dominant - - - - -
Wavelength-Peak 585nm 585nm 585nm 585nm 585nm
Features - - - - -
Size/Dimension 3.00mm L x 1.50mm W 3.00mm L x 1.50mm W 3.00mm L x 1.50mm W 3.00mm L x 1.50mm W 3.00mm L x 1.50mm W