Microchip Technology SST25VF020B-80-4C-QAE-T
رقم الجزء
SST25VF020B-80-4C-QAE-T
المصنع
Microchip Technology
الفئة:
メモリ
الطرد
8-WDFN Exposed Pad
ورقة البيانات
阿拉伯语SST25VF020B-80-4C-QAE-T.pdf
الوصف
IC FLASH 2MBIT SPI 80MHZ 8WSON
Product details
1. How to order SST25VF020B-80-4C-QAE-T on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the SST25VF020B-80-4C-QAE-T price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SST25VF020B-80-4C-QAE-T?
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series SST25 SST25 SST25 SST25 SST25
ProductStatus Active Active Active Active Active
MemoryType Non-Volatile Non-Volatile Non-Volatile Non-Volatile Non-Volatile
MemoryFormat FLASH FLASH FLASH FLASH FLASH
Technology FLASH FLASH FLASH FLASH FLASH
MemorySize 2Mb (256K x 8) 2Mb (256K x 8) 2Mb (256K x 8) 2Mb (256K x 8) 2Mb (256K x 8)
MemoryInterface SPI SPI SPI SPI SPI
ClockFrequency 80 MHz 80 MHz 80 MHz 80 MHz 80 MHz
WriteCycleTime-WordPage 10µs 10µs 10µs 10µs 10µs
AccessTime - - - - -
Voltage-Supply 2.7V ~ 3.6V 2.7V ~ 3.6V 2.7V ~ 3.6V 2.7V ~ 3.6V 2.7V ~ 3.6V
OperatingTemperature 0°C ~ 70°C (TA) 0°C ~ 70°C (TA) 0°C ~ 70°C (TA) 0°C ~ 70°C (TA) 0°C ~ 70°C (TA)