Microchip Technology SST25WF080BT-40I/NP
رقم الجزء
SST25WF080BT-40I/NP
المصنع
Microchip Technology
الفئة:
メモリ
الطرد
8-UFDFN Exposed Pad
ورقة البيانات
阿拉伯语SST25WF080BT-40I/NP.pdf
الوصف
IC FLASH 8MBIT SPI 40MHZ 8USON
Product details
1. How to order SST25WF080BT-40I/NP on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the SST25WF080BT-40I/NP price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SST25WF080BT-40I/NP?
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series SST25 SST25 SST25 SST25 SST25
ProductStatus Active Active Active Active Active
MemoryType Non-Volatile Non-Volatile Non-Volatile Non-Volatile Non-Volatile
MemoryFormat FLASH FLASH FLASH FLASH FLASH
Technology FLASH FLASH FLASH FLASH FLASH
MemorySize 8Mb (1M x 8) 8Mb (1M x 8) 8Mb (1M x 8) 8Mb (1M x 8) 8Mb (1M x 8)
MemoryInterface SPI SPI SPI SPI SPI
ClockFrequency 40 MHz 40 MHz 40 MHz 40 MHz 40 MHz
WriteCycleTime-WordPage 1ms 1ms 1ms 1ms 1ms
AccessTime - - - - -
Voltage-Supply 1.65V ~ 1.95V 1.65V ~ 1.95V 1.65V ~ 1.95V 1.65V ~ 1.95V 1.65V ~ 1.95V