Microchip Technology SST26WF016BAT-104I/CS
رقم الجزء
SST26WF016BAT-104I/CS
الطرد
8-UFBGA, CSPBGA
ورقة البيانات
阿拉伯语SST26WF016BAT-104I/CS.pdf
الوصف
IC FLASH 16MBIT SPI/QUAD 8CSP
Product details
1. How to order SST26WF016BAT-104I/CS on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the SST26WF016BAT-104I/CS price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SST26WF016BAT-104I/CS?
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series SST26 SQI® SST26 SQI® SST26 SQI® SST26 SQI® SST26 SQI®
Technology FLASH FLASH FLASH FLASH FLASH
MemorySize 16Mb (2M x 8) 16Mb (2M x 8) 16Mb (2M x 8) 16Mb (2M x 8) 16Mb (2M x 8)
MemoryInterface SPI - Quad I/O SPI - Quad I/O SPI - Quad I/O SPI - Quad I/O SPI - Quad I/O
ClockFrequency 104 MHz 104 MHz 104 MHz 104 MHz 104 MHz
WriteCycleTime-WordPage 1.5ms 1.5ms 1.5ms 1.5ms 1.5ms
AccessTime - - - - -
Voltage-Supply 1.65V ~ 1.95V 1.65V ~ 1.95V 1.65V ~ 1.95V 1.65V ~ 1.95V 1.65V ~ 1.95V