Microchip Technology SST26WF080BAT-104I/NP
رقم الجزء
SST26WF080BAT-104I/NP
الطرد
8-UFDFN Exposed Pad
ورقة البيانات
阿拉伯语SST26WF080BAT-104I/NP.pdf
الوصف
IC FLASH 8MBIT SPI/QUAD 8USON
Product details
1. How to order SST26WF080BAT-104I/NP on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the SST26WF080BAT-104I/NP price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SST26WF080BAT-104I/NP?
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series SST26 SQI® SST26 SQI® SST26 SQI® SST26 SQI® SST26 SQI®
Technology FLASH FLASH FLASH FLASH FLASH
MemorySize 8Mb (1M x 8) 8Mb (1M x 8) 8Mb (1M x 8) 8Mb (1M x 8) 8Mb (1M x 8)
MemoryInterface SPI - Quad I/O SPI - Quad I/O SPI - Quad I/O SPI - Quad I/O SPI - Quad I/O
ClockFrequency 104 MHz 104 MHz 104 MHz 104 MHz 104 MHz
WriteCycleTime-WordPage 1.5ms 1.5ms 1.5ms 1.5ms 1.5ms
AccessTime - - - - -
Voltage-Supply 1.65V ~ 1.95V 1.65V ~ 1.95V 1.65V ~ 1.95V 1.65V ~ 1.95V 1.65V ~ 1.95V