Microchip Technology SST39SF010A-55-4C-WHE
رقم الجزء
SST39SF010A-55-4C-WHE
الطرد
32-TFSOP (0.488, 12.40mm Width)
ورقة البيانات
阿拉伯语SST39SF010A-55-4C-WHE.pdf
الوصف
IC FLASH 1MBIT PARALLEL 32TSOP
Product details
1. How to order SST39SF010A-55-4C-WHE on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the SST39SF010A-55-4C-WHE price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SST39SF010A-55-4C-WHE?
Packaging Tray Tray Tray Tray Tray
Series SST39 MPF™ SST39 MPF™ SST39 MPF™ SST39 MPF™ SST39 MPF™
Technology FLASH FLASH FLASH FLASH FLASH
MemorySize 1Mb (128K x 8) 1Mb (128K x 8) 1Mb (128K x 8) 1Mb (128K x 8) 1Mb (128K x 8)
MemoryInterface Parallel Parallel Parallel Parallel Parallel
ClockFrequency - - - - -
WriteCycleTime-WordPage 20µs 20µs 20µs 20µs 20µs
AccessTime 55 ns 55 ns 55 ns 55 ns 55 ns
Voltage-Supply 4.5V ~ 5.5V 4.5V ~ 5.5V 4.5V ~ 5.5V 4.5V ~ 5.5V 4.5V ~ 5.5V
OperatingTemperature 0°C ~ 70°C (TA) 0°C ~ 70°C (TA) 0°C ~ 70°C (TA) 0°C ~ 70°C (TA) 0°C ~ 70°C (TA)