STMicroelectronics STRVS118X02C
رقم الجزء
STRVS118X02C
المصنع
STMicroelectronics
الفئة:
TVS - ダイオード
الطرد
DO-214AB, SMC
ورقة البيانات
阿拉伯语STRVS118X02C.pdf
الوصف
TVS DIODE 85VWM 118VC SMC
Product details
1. How to order STRVS118X02C on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the STRVS118X02C price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of STRVS118X02C?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of STRVS118X02C.
Package/Case DO-214AB, SMC DO-214AB, SMC DO-214AB, SMC DO-214AB, SMC DO-214AB, SMC
Series STRVS STRVS STRVS STRVS STRVS
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
Type Zener Zener Zener Zener Zener
UnidirectionalChannels 1 1 1 1 1
BidirectionalChannels - - - - -
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 85V 85V 85V 85V 85V
Voltage-Breakdown(Min) 95V 95V 95V 95V 95V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 118V 118V 118V 118V 118V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 2A (8/20µs) 2A (8/20µs) 2A (8/20µs) 2A (8/20µs) 2A (8/20µs)