SV6016R2QTP.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SV6016R2QTP.
| الصورة |
| المصنع | Littelfuse Inc. | Littelfuse Inc. | Littelfuse Inc. | Littelfuse Inc. | Littelfuse Inc. |
| Packaging | Tube | Tube | Tube | Tube | Tube |
| Series | SV | SV | SV | SV | SV |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Voltage-OffState | 600 V | 600 V | 600 V | 600 V | 600 V |
| Voltage-GateTrigger(Vgt)(Max) | 1.5 V | 1.5 V | 1.5 V | 1.5 V | 1.5 V |
| Current-GateTrigger(Igt)(Max) | 10 mA | 10 mA | 10 mA | 10 mA | 10 mA |
| Voltage-OnState(Vtm)(Max) | 1.6 V | 1.6 V | 1.6 V | 1.6 V | 1.6 V |
| Current-OnState(It(AV))(Max) | 10.2 A | 10.2 A | 10.2 A | 10.2 A | 10.2 A |
| Current-OnState(It(RMS))(Max) | 16 A | 16 A | 16 A | 16 A | 16 A |
| Current-Hold(Ih)(Max) | 35 mA | 35 mA | 35 mA | 35 mA | 35 mA |
| Current-OffState(Max) | 10 µA | 10 µA | 10 µA | 10 µA | 10 µA |
| Current-NonRepSurge5060Hz(Itsm) | 188A, 225A | 188A, 225A | 188A, 225A | 188A, 225A | 188A, 225A |