Suntsu Electronics, Inc. SVC75C3A07B2-50.000MT
رقم الجزء
SVC75C3A07B2-50.000MT
ورقة البيانات
阿拉伯语SVC75C3A07B2-50.000MT.pdf
الوصف
XTAL OSC VCXO 50.0000MHZ CMOS
Product details
1. How to order SVC75C3A07B2-50.000MT on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the SVC75C3A07B2-50.000MT price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SVC75C3A07B2-50.000MT?
Type VCXO VCXO VCXO VCXO VCXO
Frequency 50 MHz 50 MHz 50 MHz 50 MHz 50 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable
Output CMOS CMOS CMOS CMOS CMOS
Voltage-Supply 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V
FrequencyStability ±50ppm ±50ppm ±50ppm ±50ppm ±50ppm
AbsolutePullRange(APR) ±100ppm ±100ppm ±100ppm ±100ppm ±100ppm
OperatingTemperature 0°C ~ 70°C 0°C ~ 70°C 0°C ~ 70°C 0°C ~ 70°C 0°C ~ 70°C
SpreadSpectrumBandwidth - - - - -
Current-Supply(Max) 25mA 25mA 25mA 25mA 25mA
Ratings - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)