Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. SWPA8040S510MT
رقم الجزء
SWPA8040S510MT
المصنع
Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd.
الفئة:
固定インダクタ
الطرد
Nonstandard
ورقة البيانات
阿拉伯语SWPA8040S510MT.pdf
الوصف
FIXED IND 51UH 1.5A 185MOHM SMD
Product details
1. How to order SWPA8040S510MT on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the SWPA8040S510MT price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SWPA8040S510MT?
Package/Case Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series SWPA SWPA SWPA SWPA SWPA
ProductStatus Active Active Active Active Active
Material-Core Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite
Inductance 51 µH 51 µH 51 µH 51 µH 51 µH
Tolerance ±20% ±20% ±20% ±20% ±20%
CurrentRating(Amps) 1.5 A 1.5 A 1.5 A 1.5 A 1.5 A
Current-Saturation(Isat) 1.7A 1.7A 1.7A 1.7A 1.7A
Shielding Shielded Shielded Shielded Shielded Shielded
DCResistance(DCR) 185mOhm Max 185mOhm Max 185mOhm Max 185mOhm Max 185mOhm Max
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant 6.4MHz 6.4MHz 6.4MHz 6.4MHz 6.4MHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz