TE Connectivity Laird SXD450SF
رقم الجزء
SXD450SF
المصنع
TE Connectivity Laird
الفئة:
RF アンテナ
الطرد
ورقة البيانات
阿拉伯语SXD450SF.pdf
الوصف
RF ANT 450MHZ WHIP STR SF CONN
Product details
1. How to order SXD450SF on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the SXD450SF price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SXD450SF?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SXD450SF.
7.How to contact us to get technical supports, such as SXD450SF pin diagram, SXD450SF datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series - - - - -
ProductStatus Active Active Active Active Active
RFFamily/Standard - - - - -
FrequencyGroup UHF (300MHz ~ 1GHz) UHF (300MHz ~ 1GHz) UHF (300MHz ~ 1GHz) UHF (300MHz ~ 1GHz) UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency(Center/Band) 450MHz 450MHz 450MHz 450MHz 450MHz
FrequencyRange 440MHz ~ 470MHz 440MHz ~ 470MHz 440MHz ~ 470MHz 440MHz ~ 470MHz 440MHz ~ 470MHz
AntennaType Whip, Straight Whip, Straight Whip, Straight Whip, Straight Whip, Straight
NumberofBands 1 1 1 1 1
VSWR 1.5 1.5 1.5 1.5 1.5
ReturnLoss - - - - -
Gain - - - - -
Power-Max 50 W 50 W 50 W 50 W 50 W
Features - - - - -
Termination SF SF SF SF SF
IngressProtection - - - - -
MountingType Connector Mount Connector Mount Connector Mount Connector Mount Connector Mount
Height(Max) 3.504 (89.00mm) 3.504 (89.00mm) 3.504 (89.00mm) 3.504 (89.00mm) 3.504 (89.00mm)