T410-600W.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of T410-600W.
| الصورة |
| Packaging | Tube | Tube | Tube | Tube | Tube |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete |
| Voltage-OffState | 600 V | 600 V | 600 V | 600 V | 600 V |
| Current-OnState(It(RMS))(Max) | 4 A | 4 A | 4 A | 4 A | 4 A |
| Voltage-GateTrigger(Vgt)(Max) | 1.3 V | 1.3 V | 1.3 V | 1.3 V | 1.3 V |
| Current-NonRepSurge5060Hz(Itsm) | 30A, 31A | 30A, 31A | 30A, 31A | 30A, 31A | 30A, 31A |
| Current-GateTrigger(Igt)(Max) | 10 mA | 10 mA | 10 mA | 10 mA | 10 mA |
| Current-Hold(Ih)(Max) | 15 mA | 15 mA | 15 mA | 15 mA | 15 mA |