TXC CORPORATION TA-13.000MDD-T
رقم الجزء
TA-13.000MDD-T
ورقة البيانات
阿拉伯语TA-13.000MDD-T.pdf
الوصف
MEMS OSC XO 13.0000MHZ CMOS SMD
Product details
1. How to order TA-13.000MDD-T on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the TA-13.000MDD-T price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of TA-13.000MDD-T?
Frequency 13 MHz 13 MHz 13 MHz 13 MHz 13 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable
Output CMOS CMOS CMOS CMOS CMOS
Voltage-Supply 1.8V 1.8V 1.8V 1.8V 1.8V
FrequencyStability ±25ppm ±25ppm ±25ppm ±25ppm ±25ppm
AbsolutePullRange(APR) - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Size/Dimension 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)