TAP650J1K0E.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of TAP650J1K0E.
| الصورة |
| المصنع | Ohmite | Ohmite | Ohmite | Ohmite | Ohmite |
| Package/Case | Box | Box | Box | Box | Box |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | TAP650 | TAP650 | TAP650 | TAP650 | TAP650 |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Resistance | 1 kOhms | 1 kOhms | 1 kOhms | 1 kOhms | 1 kOhms |
| Tolerance | ±5% | ±5% | ±5% | ±5% | ±5% |
| Power(Watts) | 650W | 650W | 650W | 650W | 650W |
| Composition | Thick Film | Thick Film | Thick Film | Thick Film | Thick Film |
| TemperatureCoefficient | ±150ppm/°C | ±150ppm/°C | ±150ppm/°C | ±150ppm/°C | ±150ppm/°C |
| Features | - | - | - | - | - |
| CoatingHousingType | Epoxy Coated | Epoxy Coated | Epoxy Coated | Epoxy Coated | Epoxy Coated |
| MountingFeature | Flanges | Flanges | Flanges | Flanges | Flanges |
| Size/Dimension | 2.264 L x 2.028 W (57.50mm x 51.50mm) | 2.264 L x 2.028 W (57.50mm x 51.50mm) | 2.264 L x 2.028 W (57.50mm x 51.50mm) | 2.264 L x 2.028 W (57.50mm x 51.50mm) | 2.264 L x 2.028 W (57.50mm x 51.50mm) |
| Height-Seated(Max) | 0.532 (13.50mm) | 0.532 (13.50mm) | 0.532 (13.50mm) | 0.532 (13.50mm) | 0.532 (13.50mm) |