TXC CORPORATION TC-38.400MCD-T
رقم الجزء
TC-38.400MCD-T
المصنع
TXC CORPORATION
الفئة:
発振器
الطرد
4-SMD, No Lead
ورقة البيانات
阿拉伯语TC-38.400MCD-T.pdf
الوصف
MEMS OSC XO 38.4000MHZ CMOS SMD
Product details
1. How to order TC-38.400MCD-T on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the TC-38.400MCD-T price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of TC-38.400MCD-T?
المصنع TXC CORPORATION TXC CORPORATION TXC CORPORATION TXC CORPORATION TXC CORPORATION
Package/Case 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series TC TC TC TC TC
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
BaseResonator MEMS MEMS MEMS MEMS MEMS
Type XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 38.4 MHz 38.4 MHz 38.4 MHz 38.4 MHz 38.4 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable
Output CMOS CMOS CMOS CMOS CMOS
Voltage-Supply 2.5V 2.5V 2.5V 2.5V 2.5V
FrequencyStability ±25ppm ±25ppm ±25ppm ±25ppm ±25ppm
AbsolutePullRange(APR) - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
SpreadSpectrumBandwidth - - - - -
Current-Supply(Max) - - - - -
Ratings - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)