TXC CORPORATION TD-70.000MCE-T
رقم الجزء
TD-70.000MCE-T
المصنع
TXC CORPORATION
الفئة:
発振器
الطرد
4-SMD, No Lead
ورقة البيانات
阿拉伯语TD-70.000MCE-T.pdf
الوصف
MEMS OSC XO 70.0000MHZ CMOS SMD
Product details
1. How to order TD-70.000MCE-T on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the TD-70.000MCE-T price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of TD-70.000MCE-T?
المصنع TXC CORPORATION TXC CORPORATION TXC CORPORATION TXC CORPORATION TXC CORPORATION
Package/Case 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series TD TD TD TD TD
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
BaseResonator MEMS MEMS MEMS MEMS MEMS
Type XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 70 MHz 70 MHz 70 MHz 70 MHz 70 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable
Output CMOS CMOS CMOS CMOS CMOS
Voltage-Supply 2.5V 2.5V 2.5V 2.5V 2.5V
FrequencyStability ±50ppm ±50ppm ±50ppm ±50ppm ±50ppm
AbsolutePullRange(APR) - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
SpreadSpectrumBandwidth - - - - -
Current-Supply(Max) - - - - -
Ratings - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.098 L x 0.079 W (2.50mm x 2.00mm) 0.098 L x 0.079 W (2.50mm x 2.00mm) 0.098 L x 0.079 W (2.50mm x 2.00mm) 0.098 L x 0.079 W (2.50mm x 2.00mm) 0.098 L x 0.079 W (2.50mm x 2.00mm)