TE Connectivity Passive Product TE100B6R8J
رقم الجزء
TE100B6R8J
المصنع
TE Connectivity Passive Product
الفئة:
シャーシ マウント抵抗器
الطرد
Radial, Tubular
ورقة البيانات
阿拉伯语TE100B6R8J.pdf
الوصف
RES CHAS MNT 6.8 OHM 5% 100W