TE Connectivity Passive Product TE1500B22RJ
رقم الجزء
TE1500B22RJ
المصنع
TE Connectivity Passive Product
الفئة:
シャーシ マウント抵抗器
الطرد
Radial, Tubular
ورقة البيانات
阿拉伯语TE1500B22RJ.pdf
الوصف
RES CHAS MNT 22 OHM 5% 1500W