TE Connectivity Passive Product TE2500B150RJ
رقم الجزء
TE2500B150RJ
المصنع
TE Connectivity Passive Product
الفئة:
シャーシ マウント抵抗器
الطرد
Radial, Tubular
ورقة البيانات
阿拉伯语TE2500B150RJ.pdf
الوصف
RES CHAS MNT 150 OHM 5% 2500W