Traco Power TEN 40-4822WIN
رقم الجزء
TEN 40-4822WIN
المصنع
Traco Power
الفئة:
DC DC コンバータ
الطرد
6-DIP Module
ورقة البيانات
阿拉伯语TEN 40-4822WIN.pdf
الوصف
DC DC CONVERTER +/-12V 40W
Product details
1. How to order TEN 40-4822WIN on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the TEN 40-4822WIN price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of TEN 40-4822WIN?
المصنع Traco Power Traco Power Traco Power Traco Power Traco Power
Package/Case 6-DIP Module 6-DIP Module 6-DIP Module 6-DIP Module 6-DIP Module
Packaging Tube Tube Tube Tube Tube
Series TEN 40WIN (40W) TEN 40WIN (40W) TEN 40WIN (40W) TEN 40WIN (40W) TEN 40WIN (40W)
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Isolated Module Isolated Module Isolated Module Isolated Module Isolated Module
NumberofOutputs 2 2 2 2 2
Voltage-Input(Min) 18V 18V 18V 18V 18V
Voltage-Input(Max) 75V 75V 75V 75V 75V
Voltage-Output1 12V 12V 12V 12V 12V
Voltage-Output2 -12V -12V -12V -12V -12V
Voltage-Output3 - - - - -
Voltage-Output4 - - - - -
Current-Output(Max) 1.67A, 1.67A 1.67A, 1.67A 1.67A, 1.67A 1.67A, 1.67A 1.67A, 1.67A
Power(Watts) 40 W 40 W 40 W 40 W 40 W
Voltage-Isolation 1.5 kV 1.5 kV 1.5 kV 1.5 kV 1.5 kV
Applications ITE (Commercial) ITE (Commercial) ITE (Commercial) ITE (Commercial) ITE (Commercial)
Efficiency 88% 88% 88% 88% 88%
MountingType Through Hole Through Hole Through Hole Through Hole Through Hole
Size/Dimension 2.00 L x 1.00 W x 0.40 H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm) 2.00 L x 1.00 W x 0.40 H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm) 2.00 L x 1.00 W x 0.40 H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm) 2.00 L x 1.00 W x 0.40 H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm) 2.00 L x 1.00 W x 0.40 H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)