Traco Power THM 10-2423WI
رقم الجزء
THM 10-2423WI
المصنع
Traco Power
الفئة:
DC DC コンバータ
الطرد
24-DIP Module, 6 Leads
ورقة البيانات
阿拉伯语THM 10-2423WI.pdf
الوصف
DC DC CONVERTER +/-15V 10W
Product details
1. How to order THM 10-2423WI on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the THM 10-2423WI price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of THM 10-2423WI?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of THM 10-2423WI.
المصنع Traco Power Traco Power Traco Power Traco Power Traco Power
Packaging Tube Tube Tube Tube Tube
Series THM 10WI (10W) THM 10WI (10W) THM 10WI (10W) THM 10WI (10W) THM 10WI (10W)
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Isolated Module Isolated Module Isolated Module Isolated Module Isolated Module
NumberofOutputs 2 2 2 2 2
Voltage-Input(Min) 9V 9V 9V 9V 9V
Voltage-Input(Max) 36V 36V 36V 36V 36V
Voltage-Output1 15V 15V 15V 15V 15V
Voltage-Output2 -15V -15V -15V -15V -15V
Voltage-Output3 - - - - -
Voltage-Output4 - - - - -
Current-Output(Max) 333mA, 333mA 333mA, 333mA 333mA, 333mA 333mA, 333mA 333mA, 333mA
Power(Watts) 10 W 10 W 10 W 10 W 10 W
Voltage-Isolation 5 kV 5 kV 5 kV 5 kV 5 kV
Applications Medical Medical Medical Medical Medical
Features OCP, OVP, SCP OCP, OVP, SCP OCP, OVP, SCP OCP, OVP, SCP OCP, OVP, SCP
Efficiency 88% 88% 88% 88% 88%
MountingType Through Hole Through Hole Through Hole Through Hole Through Hole
Size/Dimension 1.25 L x 0.80 W x 0.40 H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm) 1.25 L x 0.80 W x 0.40 H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm) 1.25 L x 0.80 W x 0.40 H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm) 1.25 L x 0.80 W x 0.40 H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm) 1.25 L x 0.80 W x 0.40 H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)