THN 30-2412WI.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of THN 30-2412WI.
| الصورة |
| المصنع | Traco Power | Traco Power | Traco Power | Traco Power | Traco Power |
| Package/Case | 6-DIP Module | 6-DIP Module | 6-DIP Module | 6-DIP Module | 6-DIP Module |
| Packaging | Tube | Tube | Tube | Tube | Tube |
| Series | THN 30WI (30W) | THN 30WI (30W) | THN 30WI (30W) | THN 30WI (30W) | THN 30WI (30W) |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Type | Isolated Module | Isolated Module | Isolated Module | Isolated Module | Isolated Module |
| NumberofOutputs | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Voltage-Input(Min) | 9V | 9V | 9V | 9V | 9V |
| Voltage-Input(Max) | 36V | 36V | 36V | 36V | 36V |
| Voltage-Output1 | 12V | 12V | 12V | 12V | 12V |
| Voltage-Output2 | - | - | - | - | - |
| Voltage-Output3 | - | - | - | - | - |
| Voltage-Output4 | - | - | - | - | - |
| Current-Output(Max) | 2.5A | 2.5A | 2.5A | 2.5A | 2.5A |
| Power(Watts) | 30 W | 30 W | 30 W | 30 W | 30 W |
| Voltage-Isolation | 1.5 kV | 1.5 kV | 1.5 kV | 1.5 kV | 1.5 kV |
| Efficiency | 89% | 89% | 89% | 89% | 89% |
| MountingType | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole |
| Size/Dimension | 1.00 L x 1.00 W x 0.39 H (25.4mm x 25.4mm x 9.9mm) | 1.00 L x 1.00 W x 0.39 H (25.4mm x 25.4mm x 9.9mm) | 1.00 L x 1.00 W x 0.39 H (25.4mm x 25.4mm x 9.9mm) | 1.00 L x 1.00 W x 0.39 H (25.4mm x 25.4mm x 9.9mm) | 1.00 L x 1.00 W x 0.39 H (25.4mm x 25.4mm x 9.9mm) |