TL4019-21101.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of TL4019-21101.
| الصورة |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | TL4019 | TL4019 | TL4019 | TL4019 | TL4019 |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| CurrentRating(Amps) | 4A (AC/DC) | 4A (AC/DC) | 4A (AC/DC) | 4A (AC/DC) | 4A (AC/DC) |
| VoltageRating | 230VAC, 24VDC | 230VAC, 24VDC | 230VAC, 24VDC | 230VAC, 24VDC | 230VAC, 24VDC |
| Voltage-Supply | 110VAC | 110VAC | 110VAC | 110VAC | 110VAC |
| HoldingForce | 122kgf | 122kgf | 122kgf | 122kgf | 122kgf |
| Features | - | - | - | - | - |
| MustOperate | - | - | - | - | - |
| MustRelease | - | - | - | - | - |
| ConduitThreadSize | M20 x3 | M20 x3 | M20 x3 | M20 x3 | M20 x3 |
| OperatingTemperature | -20°C ~ 55°C | -20°C ~ 55°C | -20°C ~ 55°C | -20°C ~ 55°C | -20°C ~ 55°C |