Texas Instruments TPS62400DRCRG4
رقم الجزء
TPS62400DRCRG4
المصنع
Texas Instruments
الفئة:
PMIC - 電圧レギュレータ - DC DC スイッチング レギュレータ
الطرد
10-VFDFN Exposed Pad
ورقة البيانات
阿拉伯语TPS62400DRCRG4.pdf
الوصف
IC REG BUCK ADJ DL 10VSON
Product details
1. How to order TPS62400DRCRG4 on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the TPS62400DRCRG4 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of TPS62400DRCRG4?
المصنع Texas Instruments Texas Instruments Texas Instruments Texas Instruments Texas Instruments
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series - - - - -
Function Step-Down Step-Down Step-Down Step-Down Step-Down
OutputConfiguration Positive Positive Positive Positive Positive
Topology Buck Buck Buck Buck Buck
OutputType Adjustable Adjustable Adjustable Adjustable Adjustable
NumberofOutputs 2 2 2 2 2
Voltage-Input(Min) 2.5V 2.5V 2.5V 2.5V 2.5V
Voltage-Input(Max) 6V 6V 6V 6V 6V
Voltage-Output(Min/Fixed) 0.6V 0.6V 0.6V 0.6V 0.6V
Voltage-Output(Max) 6V 6V 6V 6V 6V
Current-Output 400mA, 600mA 400mA, 600mA 400mA, 600mA 400mA, 600mA 400mA, 600mA
Frequency-Switching 2.25MHz 2.25MHz 2.25MHz 2.25MHz 2.25MHz