TRF250-120T-RF-B-0.5-2.pdf
| الصورة |
| المصنع | Littelfuse Inc. | Littelfuse Inc. | Littelfuse Inc. | Littelfuse Inc. | Littelfuse Inc. |
| Package/Case | Radial, Disc | Radial, Disc | Radial, Disc | Radial, Disc | Radial, Disc |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Type | Polymeric | Polymeric | Polymeric | Polymeric | Polymeric |
| Voltage-Max | 60V (250V Int) | 60V (250V Int) | 60V (250V Int) | 60V (250V Int) | 60V (250V Int) |
| Current-Max | 3 A | 3 A | 3 A | 3 A | 3 A |
| Current-Hold(Ih)(Max) | 120 mA | 120 mA | 120 mA | 120 mA | 120 mA |
| Current-Trip(It) | 240 mA | 240 mA | 240 mA | 240 mA | 240 mA |
| TimetoTrip | 900 ms | 900 ms | 900 ms | 900 ms | 900 ms |
| Resistance-Initial(Ri)(Min) | 6 Ohms | 6 Ohms | 6 Ohms | 6 Ohms | 6 Ohms |
| Resistance-PostTrip(R1)(Max) | 16 Ohms | 16 Ohms | 16 Ohms | 16 Ohms | 16 Ohms |
| Resistance-25°C(Typ) | - | - | - | - | - |
| OperatingTemperature | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| MountingType | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole |
| Size/Dimension | 0.256 L x 0.181 W (6.50mm x 4.60mm) | 0.256 L x 0.181 W (6.50mm x 4.60mm) | 0.256 L x 0.181 W (6.50mm x 4.60mm) | 0.256 L x 0.181 W (6.50mm x 4.60mm) | 0.256 L x 0.181 W (6.50mm x 4.60mm) |
| Height-Seated(Max) | 0.433 (11.00mm) | 0.433 (11.00mm) | 0.433 (11.00mm) | 0.433 (11.00mm) | 0.433 (11.00mm) |