Traco Power TSR 1-48240WI
رقم الجزء
TSR 1-48240WI
المصنع
Traco Power
الفئة:
DC DC コンバータ
الطرد
3-SIP Module
ورقة البيانات
阿拉伯语TSR 1-48240WI.pdf
الوصف
DC DC CONVERTER 24V 3SIP
Product details
1. How to order TSR 1-48240WI on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the TSR 1-48240WI price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of TSR 1-48240WI?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of TSR 1-48240WI.
المصنع Traco Power Traco Power Traco Power Traco Power Traco Power
Package/Case 3-SIP Module 3-SIP Module 3-SIP Module 3-SIP Module 3-SIP Module
Packaging Tube Tube Tube Tube Tube
Series TSR 1WI TSR 1WI TSR 1WI TSR 1WI TSR 1WI
ProductStatus Active Active Active Active Active
NumberofOutputs 1 1 1 1 1
Voltage-Input(Min) 33V 33V 33V 33V 33V
Voltage-Input(Max) 72V 72V 72V 72V 72V
Voltage-Output1 24V 24V 24V 24V 24V
Voltage-Output2 - - - - -
Voltage-Output3 - - - - -
Voltage-Output4 - - - - -
Current-Output(Max) 700mA 700mA 700mA 700mA 700mA
Power(Watts) - - - - -
Voltage-Isolation - - - - -
Applications ITE (Commercial) ITE (Commercial) ITE (Commercial) ITE (Commercial) ITE (Commercial)
Features - - - - -
Efficiency 92% 92% 92% 92% 92%
MountingType Through Hole Through Hole Through Hole Through Hole Through Hole
Size/Dimension 0.48 L x 0.34 W x 0.69 H (12.1mm x 8.6mm x 17.5mm) 0.48 L x 0.34 W x 0.69 H (12.1mm x 8.6mm x 17.5mm) 0.48 L x 0.34 W x 0.69 H (12.1mm x 8.6mm x 17.5mm) 0.48 L x 0.34 W x 0.69 H (12.1mm x 8.6mm x 17.5mm) 0.48 L x 0.34 W x 0.69 H (12.1mm x 8.6mm x 17.5mm)