Comchip Technology TV04A280J-G
رقم الجزء
TV04A280J-G
المصنع
Comchip Technology
الفئة:
TVS - ダイオード
الطرد
DO-214AC, SMA
ورقة البيانات
阿拉伯语TV04A280J-G.pdf
الوصف
TVS DIODE 28VWM 45.4VC SMA
Product details
1. How to order TV04A280J-G on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the TV04A280J-G price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of TV04A280J-G?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of TV04A280J-G.
Package/Case DO-214AC, SMA DO-214AC, SMA DO-214AC, SMA DO-214AC, SMA DO-214AC, SMA
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series - - - - -
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Zener Zener Zener Zener Zener
UnidirectionalChannels 1 1 1 1 1
BidirectionalChannels - - - - -
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 28V 28V 28V 28V 28V
Voltage-Breakdown(Min) 31.1V 31.1V 31.1V 31.1V 31.1V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 45.4V 45.4V 45.4V 45.4V 45.4V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 8.81A 8.81A 8.81A 8.81A 8.81A
Power-PeakPulse 400W 400W 400W 400W 400W