Comchip Technology TV50C580JB-G
رقم الجزء
TV50C580JB-G
المصنع
Comchip Technology
الفئة:
TVS - ダイオード
الطرد
DO-214AB, SMC
ورقة البيانات
阿拉伯语TV50C580JB-G.pdf
الوصف
TVS DIODE 58VWM 93.6VC DO214AB
Product details
1. How to order TV50C580JB-G on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the TV50C580JB-G price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of TV50C580JB-G?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of TV50C580JB-G.
Package/Case DO-214AB, SMC DO-214AB, SMC DO-214AB, SMC DO-214AB, SMC DO-214AB, SMC
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series - - - - -
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Zener Zener Zener Zener Zener
UnidirectionalChannels - - - - -
BidirectionalChannels 1 1 1 1 1
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 58V 58V 58V 58V 58V
Voltage-Breakdown(Min) 64.4V 64.4V 64.4V 64.4V 64.4V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 93.6V 93.6V 93.6V 93.6V 93.6V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 53.95A 53.95A 53.95A 53.95A 53.95A
Power-PeakPulse 3000W (3kW) 3000W (3kW) 3000W (3kW) 3000W (3kW) 3000W (3kW)