UEI25-050-D48P-C.pdf
| الصورة |
| Package/Case | 6-DIP Module | 6-DIP Module | 6-DIP Module | 6-DIP Module | 6-DIP Module |
| Packaging | Tray | Tray | Tray | Tray | Tray |
| Series | UEI25 (25W) | UEI25 (25W) | UEI25 (25W) | UEI25 (25W) | UEI25 (25W) |
| Type | Isolated Module | Isolated Module | Isolated Module | Isolated Module | Isolated Module |
| NumberofOutputs | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Voltage-Input(Min) | 36V | 36V | 36V | 36V | 36V |
| Voltage-Input(Max) | 75V | 75V | 75V | 75V | 75V |
| Voltage-Output1 | 5V | 5V | 5V | 5V | 5V |
| Voltage-Output2 | - | - | - | - | - |
| Voltage-Output3 | - | - | - | - | - |
| Voltage-Output4 | - | - | - | - | - |
| Current-Output(Max) | 5A | 5A | 5A | 5A | 5A |
| Power(Watts) | 25 W | 25 W | 25 W | 25 W | 25 W |
| Voltage-Isolation | 2.25 kV | 2.25 kV | 2.25 kV | 2.25 kV | 2.25 kV |
| Features | Remote On/Off | Remote On/Off | Remote On/Off | Remote On/Off | Remote On/Off |
| OperatingTemperature | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C |
| Efficiency | 89% | 89% | 89% | 89% | 89% |
| MountingType | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole |
| Size/Dimension | 1.10 L x 0.96 W x 0.32 H (27.9mm x 24.4mm x 8.1mm) | 1.10 L x 0.96 W x 0.32 H (27.9mm x 24.4mm x 8.1mm) | 1.10 L x 0.96 W x 0.32 H (27.9mm x 24.4mm x 8.1mm) | 1.10 L x 0.96 W x 0.32 H (27.9mm x 24.4mm x 8.1mm) | 1.10 L x 0.96 W x 0.32 H (27.9mm x 24.4mm x 8.1mm) |