ULS-3.3/30-D48NH-C.pdf
| الصورة |
| Packaging | Tray | Tray | Tray | Tray | Tray |
| Series | ULS (100W) | ULS (100W) | ULS (100W) | ULS (100W) | ULS (100W) |
| Type | Isolated Module | Isolated Module | Isolated Module | Isolated Module | Isolated Module |
| NumberofOutputs | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Voltage-Input(Min) | 36V | 36V | 36V | 36V | 36V |
| Voltage-Input(Max) | 75V | 75V | 75V | 75V | 75V |
| Voltage-Output1 | 3.3V | 3.3V | 3.3V | 3.3V | 3.3V |
| Voltage-Output2 | - | - | - | - | - |
| Voltage-Output3 | - | - | - | - | - |
| Voltage-Output4 | - | - | - | - | - |
| Current-Output(Max) | 30A | 30A | 30A | 30A | 30A |
| Power(Watts) | 100 W | 100 W | 100 W | 100 W | 100 W |
| Voltage-Isolation | 2.25 kV | 2.25 kV | 2.25 kV | 2.25 kV | 2.25 kV |
| OperatingTemperature | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C |
| Efficiency | 91% | 91% | 91% | 91% | 91% |
| MountingType | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole |
| Size/Dimension | 1.30 L x 0.90 W x 0.40 H (33.0mm x 22.9mm x 10.2mm) | 1.30 L x 0.90 W x 0.40 H (33.0mm x 22.9mm x 10.2mm) | 1.30 L x 0.90 W x 0.40 H (33.0mm x 22.9mm x 10.2mm) | 1.30 L x 0.90 W x 0.40 H (33.0mm x 22.9mm x 10.2mm) | 1.30 L x 0.90 W x 0.40 H (33.0mm x 22.9mm x 10.2mm) |