Microchip Technology UPT15/TR7
رقم الجزء
UPT15/TR7
المصنع
Microchip Technology
الفئة:
TVS - ダイオード
الطرد
DO-216AA
ورقة البيانات
阿拉伯语UPT15/TR7.pdf
الوصف
TVS DIODE 15VWM 26VC POWERMITE 1
Product details
1. How to order UPT15/TR7 on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the UPT15/TR7 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of UPT15/TR7?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of UPT15/TR7.
7.How to contact us to get technical supports, such as UPT15/TR7 pin diagram, UPT15/TR7 datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Package/Case DO-216AA DO-216AA DO-216AA DO-216AA DO-216AA
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series - - - - -
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Zener Zener Zener Zener Zener
UnidirectionalChannels 1 1 1 1 1
BidirectionalChannels - - - - -
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 15V 15V 15V 15V 15V
Voltage-Breakdown(Min) 16.7V 16.7V 16.7V 16.7V 16.7V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 26V 26V 26V 26V 26V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 5.77A 5.77A 5.77A 5.77A 5.77A
Power-PeakPulse 1000W (1kW) 1000W (1kW) 1000W (1kW) 1000W (1kW) 1000W (1kW)