Microchip Technology UPTB33/TR7
رقم الجزء
UPTB33/TR7
المصنع
Microchip Technology
الفئة:
TVS - ダイオード
الطرد
DO-216AA
ورقة البيانات
阿拉伯语UPTB33/TR7.pdf
الوصف
TVS DIODE 33VWM 56.7VC POWERMIT1
Product details
1. How to order UPTB33/TR7 on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the UPTB33/TR7 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of UPTB33/TR7?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of UPTB33/TR7.
7.How to contact us to get technical supports, such as UPTB33/TR7 pin diagram, UPTB33/TR7 datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Package/Case DO-216AA DO-216AA DO-216AA DO-216AA DO-216AA
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series - - - - -
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Zener Zener Zener Zener Zener
UnidirectionalChannels - - - - -
BidirectionalChannels 1 1 1 1 1
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 33V 33V 33V 33V 33V
Voltage-Breakdown(Min) 36.8V 36.8V 36.8V 36.8V 36.8V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 56.7V 56.7V 56.7V 56.7V 56.7V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 2.65A 2.65A 2.65A 2.65A 2.65A
Power-PeakPulse 1000W (1kW) 1000W (1kW) 1000W (1kW) 1000W (1kW) 1000W (1kW)