V10E75AUTO.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of V10E75AUTO.
| الصورة |
| المصنع | Littelfuse Inc. | Littelfuse Inc. | Littelfuse Inc. | Littelfuse Inc. | Littelfuse Inc. |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| MaximumACVolts | 75 V | 75 V | 75 V | 75 V | 75 V |
| MaximumDCVolts | 100 V | 100 V | 100 V | 100 V | 100 V |
| VaristorVoltage(Min) | 108 V | 108 V | 108 V | 108 V | 108 V |
| VaristorVoltage(Typ) | 120 V | 120 V | 120 V | 120 V | 120 V |
| VaristorVoltage(Max) | 132 V | 132 V | 132 V | 132 V | 132 V |
| Current-Surge | 2.5 kA | 2.5 kA | 2.5 kA | 2.5 kA | 2.5 kA |
| Energy | 12J | 12J | 12J | 12J | 12J |
| NumberofCircuits | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Capacitance@Frequency | 1100 pF @ 1 MHz | 1100 pF @ 1 MHz | 1100 pF @ 1 MHz | 1100 pF @ 1 MHz | 1100 pF @ 1 MHz |