V10P30AUTO.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of V10P30AUTO.
| الصورة |
| المصنع | Littelfuse Inc. | Littelfuse Inc. | Littelfuse Inc. | Littelfuse Inc. | Littelfuse Inc. |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| MaximumACVolts | 30 V | 30 V | 30 V | 30 V | 30 V |
| MaximumDCVolts | 34 V | 34 V | 34 V | 34 V | 34 V |
| VaristorVoltage(Min) | 42.3 V | 42.3 V | 42.3 V | 42.3 V | 42.3 V |
| VaristorVoltage(Typ) | 47 V | 47 V | 47 V | 47 V | 47 V |
| VaristorVoltage(Max) | 51.7 V | 51.7 V | 51.7 V | 51.7 V | 51.7 V |
| Current-Surge | 1.5 kA | 1.5 kA | 1.5 kA | 1.5 kA | 1.5 kA |
| Energy | 15.5J | 15.5J | 15.5J | 15.5J | 15.5J |
| NumberofCircuits | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Capacitance@Frequency | 2550 pF @ 1 MHz | 2550 pF @ 1 MHz | 2550 pF @ 1 MHz | 2550 pF @ 1 MHz | 2550 pF @ 1 MHz |