V150ZU1P.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of V150ZU1P.
| الصورة |
| المصنع | Littelfuse Inc. | Littelfuse Inc. | Littelfuse Inc. | Littelfuse Inc. | Littelfuse Inc. |
| Series | ZU | ZU | ZU | ZU | ZU |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| MaximumACVolts | 95 V | 95 V | 95 V | 95 V | 95 V |
| MaximumDCVolts | 127 V | 127 V | 127 V | 127 V | 127 V |
| VaristorVoltage(Min) | 135 V | 135 V | 135 V | 135 V | 135 V |
| VaristorVoltage(Typ) | 150 V | 150 V | 150 V | 150 V | 150 V |
| VaristorVoltage(Max) | 165 V | 165 V | 165 V | 165 V | 165 V |
| Current-Surge | 1.2 kA | 1.2 kA | 1.2 kA | 1.2 kA | 1.2 kA |
| Energy | 8J | 8J | 8J | 8J | 8J |
| NumberofCircuits | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Capacitance@Frequency | 460 pF @ 1 MHz | 460 pF @ 1 MHz | 460 pF @ 1 MHz | 460 pF @ 1 MHz | 460 pF @ 1 MHz |