V23100V4005A.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of V23100V4005A.
| الصورة |
| Packaging | Tube | Tube | Tube | Tube | Tube |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| MountingType | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole |
| CoilVoltage | 5VDC | 5VDC | 5VDC | 5VDC | 5VDC |
| ContactRating(Current) | 500 mA | 500 mA | 500 mA | 500 mA | 500 mA |
| SwitchingVoltage | 200VAC, 200VDC - Max | 200VAC, 200VDC - Max | 200VAC, 200VDC - Max | 200VAC, 200VDC - Max | 200VAC, 200VDC - Max |
| CoilCurrent | 10 mA | 10 mA | 10 mA | 10 mA | 10 mA |
| CoilType | Non Latching | Non Latching | Non Latching | Non Latching | Non Latching |
| Features | - | - | - | - | - |
| TerminationStyle | PC Pin | PC Pin | PC Pin | PC Pin | PC Pin |
| SealRating | - | - | - | - | - |
| MustOperateVoltage | 3.5 VDC | 3.5 VDC | 3.5 VDC | 3.5 VDC | 3.5 VDC |
| MustReleaseVoltage | 0.75 VDC | 0.75 VDC | 0.75 VDC | 0.75 VDC | 0.75 VDC |
| OperateTime | 0.75 ms | 0.75 ms | 0.75 ms | 0.75 ms | 0.75 ms |
| ReleaseTime | 0.15 ms | 0.15 ms | 0.15 ms | 0.15 ms | 0.15 ms |
| OperatingTemperature | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C |