Vishay General Semiconductor - Diodes Division V60DM60CHM3/I
رقم الجزء
V60DM60CHM3/I
المصنع
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
الفئة:
ダイオード - 整流器 - アレイ
الطرد
TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab) Variant
ورقة البيانات
阿拉伯语V60DM60CHM3/I.pdf
الوصف
DIODE ARRAY SCHOTTKY 60V TO263AC
Product details
1. How to order V60DM60CHM3/I on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the V60DM60CHM3/I price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of V60DM60CHM3/I?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of V60DM60CHM3/I.
ProductStatus Active Active Active Active Active
DiodeType Schottky Schottky Schottky Schottky Schottky
Voltage-DCReverse(Vr)(Max) 60 V 60 V 60 V 60 V 60 V
Current-AverageRectified(Io)(perDiode) 30A 30A 30A 30A 30A
Voltage-Forward(Vf)(Max)@If 710 mV @ 30 A 710 mV @ 30 A 710 mV @ 30 A 710 mV @ 30 A 710 mV @ 30 A
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
ReverseRecoveryTime(trr) - - - - -
Current-ReverseLeakage@Vr 2.1 mA @ 60 V 2.1 mA @ 60 V 2.1 mA @ 60 V 2.1 mA @ 60 V 2.1 mA @ 60 V
OperatingTemperature-Junction -40°C ~ 175°C -40°C ~ 175°C -40°C ~ 175°C -40°C ~ 175°C -40°C ~ 175°C